VG Wort Integration (3.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Maximum length
ar: أقصى طول

en: Reset password
ar: إعادة ضبط كلمة المرور

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
