VG Wort Integration (3.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: value
be: значэнне

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Reset
be: Скінуць

en: Field name
be: Назва поля

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: View mode
be: Лад выгляду
