VG Wort Integration (3.0.0-beta2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Reset password
bg: Промяна на паролата
