ViaBill Payments (1.0.0) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Login
nl: Inloggen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Email
nl: E-mail

en: Please enter a valid email address.
nl: Voer een geldig e-mailadres in.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Amount
nl: Bedrag

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Spain
nl: Spanje

en: Spanish
nl: Spaans

en: Right
nl: Rechts

en: warning
nl: waarschuwing

en: Danish
nl: Deens

en: Capture
nl: Vastleggen

en: Capture payment
nl: Betaling vastleggen

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
nl: U heeft de betaling geannuleerd bij @gateway maar kan de bestelling afmaken als u er klaar voor bent.
