ViaBill Payments (1.0.2) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Country
sv: Land

en: Center
sv: Centrerad

en: Name
sv: Namn

en: Default
sv: Förvald

en: Email
sv: E-post

en: Please enter a valid email address.
sv: Var vänlig ange en giltig e-postadress.

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Amount
sv: Belopp

en: Phone
sv: Telefon

en: Denmark
sv: Danmark

en: Spain
sv: Spanien

en: Spanish
sv: Spanska

en: Right
sv: Höger

en: warning
sv: varning

en: Danish
sv: Danska

en: Tax ID
sv: Org.nummer
