ViaBill Payments (1.0.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Register
af: Registreer

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Country
af: Land

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Spanish
af: Spaans

en: warning
af: waarskuwing

en: Danish
af: Deens
