ViaBill Payments (1.0.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Yes
ca: Sí

en: Login
ca: Entrada

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Default
ca: Per defecte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Amount
ca: Import

en: Phone
ca: Telèfon

en: Denmark
ca: Dinamarca

en: Spain
ca: Espanya

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Right
ca: Dreta

en: warning
ca: avís

en: Danish
ca: Danès
