ViaBill Payments (1.0.3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Register
tr: Kaydol

en: error
tr: hata

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Login
tr: Giriş

en: Password
tr: Parola

en: Country
tr: Ülke

en: Center
tr: Merkez

en: Name
tr: İsim

en: Default
tr: Varsayılan

en: Email
tr: E-posta

en: Amount
tr: Miktar

en: Phone
tr: Telefon

en: Denmark
tr: Danimarka

en: Spain
tr: İspanya

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Right
tr: Sağ

en: warning
tr: uyarı

en: Danish
tr: Danca
