ViaBill Payments (1.0.4) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Name
bo: མིང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: warning
bo: ཉེན་བརྡ
