ViaBill Payments (1.0.4) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Country
be: Краіна

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: API Key
be: Ключ API

en: Denmark
be: Данія

en: Spain
be: Іспанія

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Right
be: Справа

en: warning
be: папераджэньне

en: Danish
be: Дацкая
