ViaBill Payments (1.0.4) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Default
bg: По подразбиране

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон

en: Spanish
bg: Испански

en: Right
bg: Дясно

en: warning
bg: предупреждение

en: Danish
bg: Датски
