ViaBill Payments (1.0.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: Default
fil: Pamantayan

en: warning
fil: babala
