ViaBill Payments (1.0.4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Register
is: Nýskráning

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: Country
is: Land

en: Center
is: Miðja

en: Name
is: Nafn

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Email
is: Netfang

en: API Key
is: API Lykill

en: Amount
is: Upphæð

en: Phone
is: Sími

en: Denmark
is: Danmörk

en: Spain
is: Spánn

en: Spanish
is: Spænska

en: Right
is: Hægri

en: warning
is: viðvörun

en: Danish
is: Danska
