ViaBill Payments (1.0.4) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Register
ru: Регистрация

en: error
ru: ошибка

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Login
ru: Логин

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Center
ru: Центр

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Please enter a valid email address.
ru: Пожалуйста, введите корректный email-адрес.

en: API Key
ru: Ключ API

en: Amount
ru: Сумма

en: Phone
ru: Телефон

en: Denmark
ru: Дания

en: Spain
ru: Испания

en: Spanish
ru: Испанский

en: Right
ru: Справа

en: warning
ru: предупреждение

en: Danish
ru: Датский

en: Capture payment
ru: Получить платёж
