ViaBill Payments (1.0.4) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: warning
sq: paralajmërim

en: Danish
sq: Danisht
