ViaBill Payments (1.0.4) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: error
sr: грешка

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Spanish
sr: шпански

en: warning
sr: упозорење

en: Danish
sr: дански
