ViaBill Payments (2.0.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: error
am: ስህተት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: Default
am: ነባሪ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: warning
am: ማስጠንቀቂያ

en: Danish
am: ዳንሽ
