ViaBill Payments (2.0.0) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen

en: Email
br: Chomlec'h postel
