ViaBill Payments (2.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: error
fa: خطا

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Center
fa: وسط

en: Name
fa: نام

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Amount
fa: مقدار

en: Phone
fa: تلفن

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Right
fa: راست

en: warning
fa: هشدار

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Tax ID
fa: شناسه مالیات
