ViaBill Payments (2.0.0) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Country
hu: Ország

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Email
hu: E-mail

en: Please enter a valid email address.
hu: Valós e-mail címet kell megadni.

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Amount
hu: Összeg

en: Phone
hu: Telefon

en: Denmark
hu: Dánia

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Spanish
hu: spanyol

en: Right
hu: Jobb

en: warning
hu: figyelmeztetés

en: Danish
hu: dán

en: Transaction Type
hu: Tranzakció típus

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
hu: @gateway fizetési átjárónál a folyamat meg lett szakítva, de később még bármikor folytatható.
