ViaBill Payments (2.0.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Register
jv: Ndaftar

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Country
jv: Negara

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Spain
jv: Spanyol

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: Right
jv: Tengen

en: warning
jv: weling

en: Danish
jv: Denmark
