ViaBill Payments (2.0.0) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Denmark
km: ដាណឺម៉ាក

en: Spain
km: អេស្ប៉ាញ

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Right
km: ស្តាំ

en: warning
km: ព្រមាន

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក
