ViaBill Payments (2.0.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: error
my: မှားယွင်းချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Spanish
my: စပိန်

en: Right
my: ညာ

en: warning
my: သတိပေးချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား
