ViaBill Payments (2.0.0) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: warning
or: ଚେତାବନୀ
