ViaBill Payments (2.0.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Login
ug: كىرىش

en: Password
ug: پارول

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Spanish
ug: ئىسپان تىلى

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: warning
ug: دىققەت

en: Danish
ug: دانىيەچە
