ViaBill Payments (2.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: error
bs: greška

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Country
bs: Zemlja

en: Name
bs: Ime

en: warning
bs: upozorenje
