ViaBill Payments (2.0.1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།
