ViaBill Payments (2.0.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Center
gl: Centrar

en: Name
gl: Nome

en: Default
gl: Predeterminado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Amount
gl: Cantidade

en: Phone
gl: Teléfono

en: Denmark
gl: Dinamarca

en: Spain
gl: España

en: Spanish
gl: Español

en: Right
gl: Dereita

en: warning
gl: advertencia

en: Danish
gl: Dinamarqués
