ViaBill Payments (2.0.1) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Register
hi: पंजीकृत

en: error
hi: त्रुटि

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Country
hi: देश

en: Center
hi: मध्य

en: Name
hi: नाम

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Email
hi: ईमेल

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Denmark
hi: डेनमार्क

en: Spain
hi: स्पेन

en: Spanish
hi: स्पेनिश

en: Right
hi: दाएं

en: warning
hi: चेतावनी

en: Danish
hi: दानिश
