ViaBill Payments (2.0.1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Register
it: Registrati

en: error
it: errore

en: Yes
it: Sì

en: Login
it: Accedi

en: Country
it: Paese

en: Center
it: Centro

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Email
it: E-mail

en: Amount
it: Importo

en: Phone
it: Telefono

en: Denmark
it: Danimarca

en: Spain
it: Spagna

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Right
it: Destra

en: warning
it: avviso

en: Danish
it: Danese
