ViaBill Payments (2.0.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Register
ja: 登録

en: error
ja: エラー

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Country
ja: 国

en: Center
ja: 中央

en: Name
ja: 名前

en: Default
ja: デフォルト

en: Email
ja: メール

en: Please enter a valid email address.
ja: 正確なメールアドレスを入力して下さい。

en: Amount
ja: 量

en: Phone
ja: 電話番号

en: Denmark
ja: デンマーク

en: Spain
ja: スペイン

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Right
ja: 右

en: warning
ja: 警告

en: Danish
ja: デンマーク語
