ViaBill Payments (2.0.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Name
ml: പേര്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Denmark
ml: ഡെന്മാര്‍ക്ക്‌

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്
