ViaBill Payments (2.0.1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: error
nn: feil

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Country
nn: Land

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: Phone
nn: Telefon

en: Spanish
nn: Spansk

en: warning
nn: åtvaring

en: Danish
nn: Dansk
