ViaBill Payments (2.0.1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Center
ps: منځ

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Right
ps: ښی
