ViaBill Payments (2.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: error
si: දෝෂය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම

en: warning
si: අනතුරු ඇඟවීම
