ViaBill Payments (2.0.1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: error
sl: napaka

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Login
sl: Prijava

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Denmark
sl: Danska

en: Spain
sl: Španija

en: Spanish
sl: Španščina

en: warning
sl: opozorilo
