ViaBill Payments (2.0.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: error
th: ผิดพลาด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Spanish
th: ภาษาสเปน

en: warning
th: คำเตือน
