ViaBill Payments (2.0.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Center
az: Mərkəz

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Denmark
az: Danimarka

en: Spain
az: İspaniya

en: Spanish
az: İspan

en: Right
az: Sağ
