ViaBill Payments (2.0.2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Country
hr: Država

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Default
hr: Zadano

en: Email
hr: E-pošta

en: Amount
hr: Iznos

en: Phone
hr: Telefon

en: Denmark
hr: Danska

en: Spain
hr: Španjolska

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Right
hr: Desni

en: warning
hr: upozorenje

en: Danish
hr: Danski
