ViaBill Payments (2.0.2) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Register
hy: Գրանցվել

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Denmark
hy: Դանիա

en: Spain
hy: Իսպանիա

en: Spanish
hy: Իսպաներեն

en: warning
hy: զգուշացում

en: Danish
hy: դանիերեն
