ViaBill Payments (2.0.2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
