ViaBill Payments (2.0.2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: error
mn: алдаа

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Country
mn: Улс

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Email
mn: Имэйл

en: Spanish
mn: Испани

en: Right
mn: Баруун

en: warning
mn: сануулга

en: Danish
mn: Дани
