ViaBill Payments (2.0.2) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Register
ms: Daftar

en: error
ms: ralat

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Login
ms: Log masuk

en: Password
ms: Kata laluan

en: Center
ms: Tengah

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Email
ms: E-mel

en: Spanish
ms: Sepanyol

en: Right
ms: Kanan

en: warning
ms: amaran

en: Danish
ms: Denmark
