ViaBill Payments (2.0.2) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Center
ne: केन्द्र

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Right
ne: दायाँ

en: warning
ne: चेतावनी
