ViaBill Payments (2.0.2) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Login
oc: Identificant

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Center
oc: Centre

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Amount
oc: Montant

en: Denmark
oc: Danemarc

en: Spain
oc: Espanha

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: Right
oc: Dreita

en: warning
oc: avertiment

en: Danish
oc: Danés
