ViaBill Payments (2.0.2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: error
pa: ਗ਼ਲਤੀ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: warning
pa: ਚੇਤਾਵਨੀ
