ViaBill Payments (2.0.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: error
te: సమస్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Country
te: దేశం

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Denmark
te: డెన్మార్క్

en: Spain
te: స్పెయిన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Right
te: కుడి

en: warning
te: హెచ్చరిక

en: Danish
te: డానిష్
