ViaBill Payments (2.0.2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: error
uk: помилка

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Login
uk: Вхід

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Center
uk: По центру

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Please enter a valid email address.
uk: Прохання ввести коректну адресу електронної пошти

en: API Key
uk: Ключ API

en: Amount
uk: Величина

en: Phone
uk: Телефон

en: Denmark
uk: Данія

en: Spain
uk: Іспанія

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Right
uk: Праворуч

en: warning
uk: попередження

en: Danish
uk: Датська

en: Capture
uk: Захопити

en: Capture payment
uk: Зарахувати платіж
