ViaBill Payments (2.0.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: error
ur: نقص

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Country
ur: ملک

en: Center
ur: وسط

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل

en: Spanish
ur: ہسپانوی

en: warning
ur: انتباہ

en: Danish
ur: ڈینش
