View in Browser (2.0.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Link
fa: پیوند

en: Add
fa: افزودن

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Mail
fa: ارسال پست

en: All
fa: همه

en: Module
fa: ماژول

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Key
fa: کلید

en: Token
fa: توکن

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Lifetime
fa: طول عمر

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
